Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Ponuka

Ponuka

Strelecký Areál Zohor zabezpečuje prenájom strelnice a strelísk rôznych dĺžok.

Strelnica Zohor ponúka kompletné vybavenie pre ochranu zdravia pri rekreačnej, športovej, taktickej, obrannej a dynamickej strelbe. Sú to najmä chrániče sluchu a očí ako aj iné ochranné pomôcky ako chrániče kolien, hlavy (prilby), rúk (rukavice), tela (taktické a nepriestrelné vesty). Na našej strelnici nájdete aj iné taktické produkty rôznych výrobcov a značiek - predajna zbraní, streliva a taktických doplnkov - vcpshop.sk .Sprostredkúvame taktiež výcvik a pravidelný tréning rôznych druhov streleckej prípravy: obranná strelba, športová strelba.Výcvik je možné absolvovať skupinovo alebo aj individuálne za príplatok.

Priamo v našom areály zabezpečujeme školenia prvej pomoci - FPOS, školenia pre získanie zbrojného preukazu, technické školenia.Naša prednášková miestnosť je vybavená Flip Chart písacou tabuľou, projektorom a plátnom pre potreby prezentácie materiálov školiteľov, inštruktorov, zbraňových technikov, obchodných manažérov a pod.

Školiaca miestnosť je plne klimatizovaná a má kapacitu 25 osôb. K Vášmu pohodliu a odpočinku plne poslúži kaviareň s posedením, kde sa môžete občerstviť pochutinami, teplými a chladenými nápojmi rôznych druhov. Kaviareň je prepojená s predajňou taktických doplnkov a streliva, kde popri oddychu Vám náš personál ochotne poradí. Kaviareň, školiaca miestnosť a predajňa sa nachádzajú v hlavnej budove nášho areálu, ktorá sa nachádza v takzvanej pohodovej časti, ktorá slúži aj širokej civilnej verejnosti, a táto časť streleckého areálu sa riadi osobitými ustanoveniami Prevádzkového poriadku, ktorý je nutné dodržiavať (zbrane v nenabitom stave).

Samozrejmosťou je aj bezproblémové parkovanie. Ak Vám nejaká služba chýba, alebo máte akékoľvek pripomienky a otázky k poskytovaným službám, neváhajte kontaktovať manažéra strelnice: info@strelnicazohor.sk


Ponúkame aj služby puškára

Nastreľovanie optických zameriavačov (kolimátor, puškohľad, nočné videnie - zameriavač, termovízne zameriavače)
osadenie montáže na zbraň, kontrola súososti montáže, lapovanie krúžkov, osadenie optického zameriavača, dotiahnutie vhodným momentom a finálne nastrelenie zbrane do 250m podľa požiadaviek klienta
Opravy a úpravy zbraní
Čistenie zbraní (štandardné a ultrazvuk)
Renovácia zbraní
Výmena hlavní
Výmena a nastavenie mieridiel
Servis vzduchových zbraní (piest/PCP)
Výroba balistických tabuliek
Poradenstvo pri výbere zbraní (ako si správne vybrať druh a kaliber zbrane)
Poradenstvo pri výbere príslušenstva (ako si správne vybrať optický zameriavač a iné doplnky)
Meranie úsťovej rýchlosti strely Doplerovým radarom
Kurzy prebíjania nábojov

Naši partneri

Partneri, s ktorými spolupracujeme. Pre bližšie informácie kliknite na požadované logo.