Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Galéria

Galéria

Strelnica sa nachádza pri obci Zohor cca 20km od Bratislavy. 

1. Nájdete nás na hlavnej ceste v smere zo Stupavy do Vysokej pri Morave cca 5,5km od Stupavy. 

2. Alebo po diaľnici D2 - zjazd z diaľnice na ZOHOR - prejdete celú dedinu po hlavnej ceste až von z dediny- dostanete sa na križovatku (Zohor, Stupava, A.S.A., Vysoká pri Morave) - odbočíte vpravo smer Vysoká pri Morave a cca. 900m od križovatky po pravej strane sa nachádza Strelnica.