Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Strelecký balíček SICARIO 75€

Strelecký balíček SICARIO 75€
  • Strelecký balíček SICARIO 75€
Balíček obsahuje: - vstup na strelnicu pre 1 osobu (možnosť doprovodu) - Dohľad a inštruktáž skúseného inštruktora - Všetky potrebné ochranné a terčové pomôcky - 10 výstrelov z pištole HK SF59 s kolimátorom a tlmičom - 10 výstrelov z útočnej pušky Hamerli TAC R1 s kolimátorom a tlmičom - 10 výstrelov zo samopalu CZ vz. 58 s kolimátorom a tlmičom - 10 výstrelov z pištole Walter P22 s tlmičom - 10 výstrelov z taktickej brokovnice - Možnosť dokúpenia dodatočných výstrelov podľa platného cenníka strelnice Obmedzenia: Voucher môže využiť iba osoba staršia ako 18 rokov. Streľba je povolené aj osobám ako 12 rokov ale iba v prítomnosti a so súhlasom zákonného zástupcu. Pred a počas streľby nie je možné požívať alkoholické nápoje ani iné návykové látky. Osoba bez zbrojného preukazu sa musí preukázať platným občianskym preukazom. Zákazník je povinný oboznámiť sa s prevádzkovým poriadkom strelnice a dodržiavať ho.
  • Značka: Eshop
  • Kód produktu: 2
  • Dostupnosť: Skladom
  • 75,00€

  • Bez DPH: 75,00€