Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Kurz prebíjania streliva 60€

Kurz prebíjania streliva 60€
  • Kurz prebíjania streliva 60€
Prebíjanie vlastného pištoľového a puškového streliva umožňuje strelcovi vyrobiť si strelivo, ktoré najviac ,,chutí“ jeho zbrani a v presnosti dokáže z konkrétnej zbrane, pre ktorú bolo postavené značne presiahnuť strelivo fabrické. Pri prebíjaní streliva má strelec možnosť výberu jednotlivých komponentov rôznych značiek a v rôznej kvalite a preto je dôležité vedieť si správne vybrať z ponuky predajcov a následne zakúpené komponenty aj správne používať. Obsah kurzu: - Legislatíva prebíjania streliva - Lisy na prebíjanie a ich možnosti - Prebíjacie matrice - Čistenie nábojníc - Váženie prachu - Zápalkovanie a zápalkovače - Váženie prachu - Osádzanie strely - Kontrola prebitého náboja - Program QUICK LOAD a jeho použitie - výroba balistických tabuliek - Meranie úsťovej rýchlosti strely Doplerovým radarom Na kurz je potrebné si priniesť zápisník a písacie potreby.
  • Značka: Eshop
  • Kód produktu: 2
  • Dostupnosť: Skladom
  • 60,00€

  • Bez DPH: 60,00€