Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Kurz Príprava na zbrojný preukaz 90€

Kurz Príprava na zbrojný preukaz 90€
  • Kurz Príprava na zbrojný preukaz 90€
Obsah kurzu: TEORETICKÁ ČASŤ - Zákon č. 190/2003 Z.z. o zbraniach a strelive - Nutná obrana, krajná núdza a oprávnené použitie zbrane (§24, §25 a §26 zák. 300/2005 Trestný zákon) - Tlačivá a žiadosti (Žiadosť o vydanie zbrojného preukazu, Žiadosť o vydanie európskeho zbrojného pasu, Žiadosť o vydanie nákupného povolenia a iné...) - Nadobúdanie vlastníctva zbrane a streliva PRAKTICKÁ ČASŤ - Bezpečná manipulácia so zbraňou - Ovládacie prvky zbrane - Základná "Rozborka a zborka" - Prvá pomoc pri strelných zraneniach - Samotná mierená streľba z krátkej guľovej samonabíjacej zbrane na stacionárny terč Cena kurzu zahŕňa všetky poplatky spojené s absolvovaním kurzu vrátane streliva. So sebou si treba priniesť písacie potreby a občiansky preukaz. Obmedzenie: Od 15 rokov. Osoby pod 18 rokov s písomným súhlasom rodiča, alebo v jeho sprievode.Osoba bez zbrojného preukazu sa musí preukázať platným občianskym preukazom. Zákazník je povinný oboznámiť sa s prevádzkovým poriadkom strelnice a dodržiavať ho.
  • Značka: Eshop
  • Kód produktu: 2
  • Dostupnosť: Skladom
  • 90,00€

  • Bez DPH: 90,00€