Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Kurz SNIPER 180€

Kurz SNIPER 180€
  • Kurz SNIPER 180€
Kurz Sniper je zameraný na výuku bezpečnej manipulácie, zvyšovaní základných zručností, návykov a streleckých techník s opakovacou alebo samonabíjacou puškou s osadeným optickým zameriavačom, ktorá je určená pre presnú streľbu na stredné a dlhé vzdialenosti a to nie len pre športových strelcov, ale aj pre poľovníkov. Obsah kurzu: - Základná teória - Výber a zostavenie zbrane - Vhodné doplnky - Teória streľby na stredné a dlhé vzdialenosti - Použitie zámernej osnovy - Klikanie a paralaxa, nastrelenie pušky - Výroba balistických tabuliek - Základné strelecké polohy ako stoj, kľak, sed, ľah, streľba s oporou - Odhad vzdialenosti podľa zámernej osnovy - Správna technika streľby - Maskovanie - Balistika a uhlové hodnoty, vyhodnocovanie a korekcia podľa poveternostných podmienok Kurz vhodný aj pre poľovníkov a osoby ktoré nie sú držiteľmi ZP. Cena nezahŕňa prenájom pušky a platbu za spotrebované strelivo. So sebou si treba priniesť: Vhodnú pušku a minimálne 100ks streliva. V prípade nedržiteľov ZP je možné si pušku zapožičať aj so strelivom priamo od inštruktora - uviesť v poznámke objednávky. Písacie potreby, pravítko a zápisník. Obmedzenia: Voucher môže využiť iba osoba staršia ako 18 rokov. Streľba je povolené aj osobám ako 12 rokov ale iba v prítomnosti a so súhlasom zákonného zástupcu. Pred a počas streľby nie je možné požívať alkoholické nápoje ani iné návykové látky. Osoba bez zbrojného preukazu sa musí preukázať platným občianskym preukazom. Zákazník je povinný oboznámiť sa s prevádzkovým poriadkom strelnice a dodržiavať ho.
  • Značka: Eshop
  • Kód produktu: 2
  • Dostupnosť: Skladom
  • 180,00€

  • Bez DPH: 180,00€